Polityka Zwrotu

w serwisie hostownik.pl

§.1 Zasady anulowania i zwrotu pieniędzy

Hostownik oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy bez żadnych zastrzeżeń na wszystkie udostępnione pakiety hostingowe.

Gwarancja nie dotyczy  certyfikatów SSL, nazw domen, WHOIS,  skrzynek pocztowych ani projektowanych przez nas stron bądź też sklepów.

Aby zażądać zwrotu pieniędzy w ramach tej gwarancji, klienci muszą najpierw anulować swój plan w panel.hostownik.pl, a następnie wysłać e-mail do pomocy technicznej (biuro@hostownik.pl) w ciągu pierwszych 30 dni od otwarcia  planu hostingowego.

Przyjmujesz do wiadomości i rozumiesz, że wszelkie usługi powiązane z usługą, która jest anulowana, zostaną utracone w momencie anulowania.

W przypadku, gdy Nazwa Domeny jest dołączana bezpłatnie do pakietu hostingowego, Klient będzie zobowiązany do zapłaty rocznego kosztu tej Nazwy Domeny. Opłata za domenę będzie wynosić według cennika Hostownik . Opłata zostanie odjęta od wszelkich dokonanych zwrotów.

Realizacja zwrotów może potrwać 14 dni roboczych. Zwroty będą dokonywane przy użyciu tej samej metody, która została użyta do płatności.

Niniejsza polityka nie obejmuje kont, które naruszyły Zasady dopuszczalnego użytkowania Hostownik. Gwarancję można zastosować tylko raz na klienta. Hostownik zastrzega sobie prawo do zmiany lub wycofania niniejszych warunków w dowolnym momencie bez powiadomienia.